O nas

Spółdzielnia Inwalidów "Karpaty" powstała
1 stycznia 1976 roku. Dzisiaj jest nowoczesnym zakładem szwalniczym z ugruntowaną pozycją na rynku. Początkowo specjalizowaliśmy się w produkcji odzieży ochronnej i roboczej jednak zdobywane przez ponad 40-ci lat doświadczenie oraz dynamicznie zmieniająca się sytuacja w branży doprowadziły nas do współpracy z wiodącymi krajowymi i zagranicznymi firmami odzieżowymi, dla których wykonujemy przeszycia wyjściowych ubrań damskich i męskich.

Posiadamy komputerowy system przygotowania produkcji kompatybilny z systemem Gerber oraz Lectra co w połączeniu z nowoczesnym i stale modernizowanym parkiem maszynowym pozwala produkować wyroby bardzo wysokiej jakości. Fachowa i doskonale przygotowana 90-cio osobowa załoga gwarantuje sprawną realizację każdego krawieckiego zlecenia.

Dzisiaj nasz zakład mieści się w budynku o powierzchni 3240 m2, w którym znajdują się 3 w pełni wyposażone szwalnie, nowoczesna krojownia i hafciarnia z sześciogłowicową maszyną.

W budynku mieści się także Przychodnia Rehabilitacyjna.

Spółdzielnia posiada status Zakładu Pracy Chronionej.

Od samego początku cenimy budowę doskonałych relacji z klientami. Pozwala nam to od lat w pełni zrozumieć Państwa indywidualne potrzeby.